Macromiche Yemn (VH25-038-0033)
| Rotu | Amerikanravuri |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 156 cm |
| Syntynyt | 13.04.2025, Puola, 9 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | ravit |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/macro/ |
| Rekisteröity | 11.06.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Radical Excalibur (VH23-038-0052) lv, 156cm, rn |
ii. Tuntematon ori | iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Pretty Psycho RC (VH19-045-0034) lv, 152cm, trn |
iei. Psychédelic Rus (VH18-098-0002) ransk, 159cm, rt |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Chianna D´eux (VH15-098-0011) ransk, 158cm, prt |
iee. Pretty Sweet RC (VH16-045-0052) lv, 155cm, trn |
ieei. Fairytale's Northman (VH01-038-4412) lv, 160cm |
|
| ieee. Petra Loisto (VH16-045-0043) lv, 158cm, trn |
|||
| e. Lacrossa Yemn (VH23-038-0044) lv, 158cm, rn |
ei. Sodomie Yemn (VH22-038-0025) lv, 159cm, rn |
eii. Fire's Impasse (VH06-038-3951) lv, 158cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Karlina Yemn (VH22-038-0026) lv, 160cm, rn |
eiei. Drocamor Yemn (VH20-038-0043) lv, 160cm, rn |
|
| eiee. Rhondarina Yemn (VH20-038-0042) lv, 159cm, rn |
ee. Famas Yemn (VH22-038-0067) lv, 158cm, rn |
eei. K. Jarret Jack (VH22-038-0031) lv, 160cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Radical Desertic (VH21-038-0166) lv, 157cm, rn |
eeei. Mathematic (VH20-045-0062) lv |
|
| eeee. Dramatic RC (VH18-045-0024) lv, 156cm, mrn |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 0.95
Isälinja
i. Radical Excalibur (VH23-038-0052) lv, 156cm, rn
Emälinja
e. Lacrossa Yemn (VH23-038-0044) lv, 158cm, rnee. Famas Yemn (VH22-038-0067) lv, 158cm, rneee. Radical Desertic (VH21-038-0166) lv, 157cm, rneeee. Dramatic RC (VH18-045-0024) lv, 156cm, mrneeeee. Radical D'Amour (VH15-098-0003) ranskeeeeee. Citrus My (VH14-098-0002) ransk, 162cm, rneeeeeee. Gue Capucine (VH13-098-0008) ransk, 160cm, rn
Macromiche Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.