Maoming Yemn (VH25-039-0100)
| Rotu | Budjonnynhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 163 cm |
| Syntynyt | 12.01.2025, Puola, 10.5 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | rautias |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/maom/ |
| Rekisteröity | 04.10.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Tsvetayev Namys (VH24-039-0064) budj, 163cm, m |
ii. Zivago Karma (VH23-039-0095) budj, 162cm, m |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Orya Namys (VH23-039-0065) budj, 162cm, m |
iei. Prizrak (VH23-039-0023) budj, 161cm, m |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Ortografii (VH23-039-0014) budj, 165cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Justlike Yemn (VH23-039-0091) budj, 162cm, rt |
ei. Zoniow Yemn (VH21-039-0147) budj, 162cm, rn |
eii. Dreamhack (VH21-039-0141) budj, 166cm, rn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tomorrowland (VH21-039-0142) budj, 159cm, rt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Malapna Yemn (VH22-039-0044) budj, 164cm, rt |
eei. Mihairevistk (VH21-039-0117) budj, 161cm, rt |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Gruvamatskaja (VH22-039-0030) budj, 169cm, rt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Tsvetayev Namys (VH24-039-0064) budj, 163cm, mii. Zivago Karma (VH23-039-0095) budj, 162cm, m
Emälinja
e. Justlike Yemn (VH23-039-0091) budj, 162cm, rtee. Malapna Yemn (VH22-039-0044) budj, 164cm, rteee. Gruvamatskaja (VH22-039-0030) budj, 169cm, rt
Maoming Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.