Camillo van Namys (VH25-040-0060)
| Rotu | Friisiläishevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 167 cm |
| Syntynyt | 12.04.2025, Espanja, yli 8v |
| Väri | musta |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/camillovannamys.php |
| Rekisteröity | 01.07.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | van Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Cero d'Alvino (VH24-040-0008) fri, 167cm, m |
ii. Jeroen van Ramya (VH16-040-0030) fri, 167cm, m |
iii. Juriaan Larz (VH15-040-0073) fri, 168cm, m |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Janthe v.d. Dieuwershof (VH17-040-0026) fri, 166cm, m |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Cirkutiel v.d Folgreenhoff (VH14-040-0091) fri, 160cm, m |
iei. Rafa Gio Zyr (VH13-040-0652) fri, 160cm, m |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Poes O Poes (VH14-040-0090) fri, 156cm, m |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Annie fan Khim (VH20-040-0001) fri, 166cm, m |
ei. Keimpe fan Khim (VH19-040-0016) fri, 164cm, m |
eii. Frederik fan Kiestra (VH18-040-0030) fri, 164cm, m |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Debora fan Kiestra (VH18-040-0038) fri, 162cm, m |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Jenni fan Khim (VH19-040-0012) fri, 166cm, m |
eei. Dorian fan Bleom (VH18-040-0033) fri, 170cm, m |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Florina fan Bleom (VH18-040-0041) fri, 167cm, m |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Cero d'Alvino (VH24-040-0008) fri, 167cm, mii. Jeroen van Ramya (VH16-040-0030) fri, 167cm, miii. Juriaan Larz (VH15-040-0073) fri, 168cm, m
Emälinja
e. Annie fan Khim (VH20-040-0001) fri, 166cm, mee. Jenni fan Khim (VH19-040-0012) fri, 166cm, meee. Florina fan Bleom (VH18-040-0041) fri, 167cm, m
Camillo van Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.