Klaas van Namys (VH25-040-0064)
| Rotu | Friisiläishevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 164 cm |
| Syntynyt | 26.05.2025, Espanja, yli 8v |
| Väri | musta |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/klaasvannamys.php |
| Rekisteröity | 13.07.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | van Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Konraad Rewa (VH13-040-0326) fri, 161cm |
ii. Khosrau v.d. Duren (VH12-040-0092) fri, 163cm, m |
iii. Dur Tumort (VH04-040-4007) fri, 165cm, m |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Dur Jagen (VH04-040-0955) fri, 156cm, m |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Duren Wytske (VH11-040-0062) fri, 160cm, m |
iei. Djurre Ye (VH11-040-0007) fri, 168cm, m |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Wytske Y (VH11-040-0034) fri, 159cm, m |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Rozana van Cloud (VH24-040-0003) fri, 166cm, m |
ei. Ronne fan CHB (VH21-040-0023) fri, 165cm, m |
eii. Clarenblad (VH19-040-0053) fri, 177cm, m |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Lys fan Rijinders (VH21-040-0011) fri, 160cm, m |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Adriana van Winmour (VH23-040-0037) fri, 166cm, m |
eei. Bizou van Zoofoire (VH22-040-0085) fri, 165cm, m |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Januari van Epon (VH22-040-0089) fri, 167cm, m |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Konraad Rewa (VH13-040-0326) fri, 161cmii. Khosrau v.d. Duren (VH12-040-0092) fri, 163cm, miii. Dur Tumort (VH04-040-4007) fri, 165cm, m
Emälinja
e. Rozana van Cloud (VH24-040-0003) fri, 166cm, mee. Adriana van Winmour (VH23-040-0037) fri, 166cm, meee. Januari van Epon (VH22-040-0089) fri, 167cm, m
Klaas van Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.