Oedtsijer van Namys (VH25-040-0066)
| Rotu | Friisiläishevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 169 cm |
| Syntynyt | 24.05.2025, Espanja, yli 8v |
| Väri | musta |
| Painotus | valjakkoajo |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/oedtsijervannamys.php |
| Rekisteröity | 13.07.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | van Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Orvin v.d. Duren (VH13-040-0365) fri, 165cm |
ii. Oester (VH11-040-0219) fri, 167cm, m |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Ynskje (VH11-040-0033) fri, 160cm, m |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Asta v.d. Khim (VH20-040-0015) fri, 165cm, m |
ei. Khimaira (VH00-040-5641) fri, 164cm, m |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Geertruyd (VH13-040-0005) fri, 164cm, m |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Orvin v.d. Duren (VH13-040-0365) fri, 165cmii. Oester (VH11-040-0219) fri, 167cm, m
Emälinja
e. Asta v.d. Khim (VH20-040-0015) fri, 165cm, mee. Geertruyd (VH13-040-0005) fri, 164cm, m
Oedtsijer van Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.