Lemniscate Oliver (VH25-044-0206)
| Rotu | Holsteininhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 168 cm |
| Syntynyt | 22.08.2022, Saksa, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://rebely.altervista.org/lemniscate/lemniscateoliver.php |
| Rekisteröity | 08.06.2025 |
| Kotitalli | Lemniscate Warmbloods (LEMN1309) |
| Kasvattajanimi | Lemniscate |
| Kasvattaja | LEMN1309 |
| Omistajat | rebely (VRL-09009) |
| i. Cranleigh Ohio (VH16-044-0171) holst, 167cm, rn |
ii. Cranleigh Oregon (VH16-044-0106) holst, 168cm, rn |
iii. Orléans (VH15-044-0303) holst, 168cm, rn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Ciara (VH15-044-0273) holst, 167cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Scaon Loser Like Me (VH15-044-0313) holst, 167cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Java Bara SWA (VH14-044-0107) holst |
ei. Dapper REB (VH13-044-0014) holst |
eii. The Dawn (VH11-044-0322) holst, 170cm, trn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Appliance Ant Lethal (VH12-044-0107) holst, 170cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Java Bali SWA (VH13-044-0245) holst, 169cm, vkk |
eei. Breaking Bad (VH11-044-0033) holst, 171cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Java Bahia (VH11-044-0080) holst, 166cm, vkk |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Cranleigh Ohio (VH16-044-0171) holst, 167cm, rnii. Cranleigh Oregon (VH16-044-0106) holst, 168cm, rniii. Orléans (VH15-044-0303) holst, 168cm, rn
Emälinja
e. Java Bara SWA (VH14-044-0107) holstee. Java Bali SWA (VH13-044-0245) holst, 169cm, vkkeee. Java Bahia (VH11-044-0080) holst, 166cm, vkk
Lemniscate Oliver on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.