A.D. Remiel (VH25-057-0048)
| Rotu | Haflinginhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 144 cm |
| Syntynyt | 26.04.2025, Suomi, yli 8v |
| Väri | rautias |
| Painotus | valjakkoajo |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/adremiel.php |
| Rekisteröity | 10.12.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | A.D. |
| Kasvattaja | PONI6350 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. A.D. Raphael (VH19-057-0008) hafl, 145cm, lkk |
ii. Rhonin (VH18-057-0007) hafl |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Cara Mia (VH16-057-0044) hafl, 144cm, rt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. A.D. Cherry Chapstick (VH17-057-0012) hafl, 140cm, rt |
ei. Caspar v.d. Kronecker (VH16-057-0036) hafl, 142cm, rt |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Cassandra (VH16-057-0043) hafl, 140cm, rt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. A.D. Raphael (VH19-057-0008) hafl, 145cm, lkkii. Rhonin (VH18-057-0007) hafl
Emälinja
e. A.D. Cherry Chapstick (VH17-057-0012) hafl, 140cm, rtee. Cassandra (VH16-057-0043) hafl, 140cm, rt
A.D. Remiel on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.