Lucrais Namys (VH25-071-0006)
| Rotu | Ylämaanponi |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 144 cm |
| Syntynyt | 24.11.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/lucraisnamys.php |
| Rekisteröity | 14.03.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Sultain of Swildie (VH18-071-0017) highl, 140cm, rnkm |
ii. Samhainn of Swildie (VH12-071-0029) highl, 140cm, rnkm |
iii. Eldreth Reagan (VH11-071-0026) highl, 143cm, km |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Hapsbury Meren (VH11-071-0032) highl, 138cm, rn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Doireann v. Pijnboompit (VH11-071-0020) highl, 143cm, vm |
iei. Baoithein of Toulvaddie (VH11-071-0009) highl, 143cm, vm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Sorcha of Flodigarry (VH11-071-0016) highl, 142cm, mkm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Lùnastal of Swildie (VH18-071-0016) highl, 142cm, m |
ei. Somhairle Ion (VH12-071-0010) highl, 142cm, m |
eii. Bullhead SKO (VH12-071-0002) highl, 142cm, rnkm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Sorcha GA (VH12-071-0004) highl, 138cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Bealtaine of Swildie (VH12-071-0019) highl, 141cm |
eei. Harland Laurie (VH11-071-0027) highl, 143cm, km |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Sionnah Liam (VH05-071-6032) highl, 140cm, vm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Sultain of Swildie (VH18-071-0017) highl, 140cm, rnkmii. Samhainn of Swildie (VH12-071-0029) highl, 140cm, rnkmiii. Eldreth Reagan (VH11-071-0026) highl, 143cm, km
Emälinja
e. Lùnastal of Swildie (VH18-071-0016) highl, 142cm, mee. Bealtaine of Swildie (VH12-071-0019) highl, 141cmeee. Sionnah Liam (VH05-071-6032) highl, 140cm, vm
Lucrais Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.