Namys Mirabilis (VH25-085-0012)
| Rotu | Hackneyponi |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 142 cm |
| Syntynyt | 18.01.2025, Espanja, yli 8v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | askellajiratsastus |
| Sivut | https://glowdale.ruusukka.org/hackney/mirabilis.php |
| Rekisteröity | 21.06.2025 |
| Kotitalli | Glowdale Farm (GLDL5792) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Mari H (VRL-05704) |
KTK-III (68.000p), 20.12.2025, poniktk
AV-II (36.000p), 04.08.2025, AV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Bluerock Mountain Glow (VH20-085-0020) hacknp, 141cm, rn |
ii. Blue Ridge Mountain Boy (VH20-085-0015) hacknp, 141cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Four O Rebecca (VH20-085-0017) hacknp, 138cm, rn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Mandragora Glow (VH24-085-0021) hacknp, 144cm |
ei. Mirrolane Thunder (VH23-085-0017) hacknp, 142cm, rnkrj |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Skydancer's Magnolia (VH22-085-0001) hacknp, 144cm, rn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Bluerock Mountain Glow (VH20-085-0020) hacknp, 141cm, rnii. Blue Ridge Mountain Boy (VH20-085-0015) hacknp, 141cm, rn
Emälinja
e. Mandragora Glow (VH24-085-0021) hacknp, 144cmee. Skydancer's Magnolia (VH22-085-0001) hacknp, 144cm, rn
Namys Mirabilis on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.