Namyshill's Marylin (VH25-119-0023)
| Rotu | Suffolkinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 164 cm |
| Syntynyt | 29.12.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | tummanrautias |
| Painotus | työhevosajo |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/namyshillsmarylin.php |
| Rekisteröity | 12.03.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namyshill's |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Oswald Namys (VH23-119-0016) suff, 163cm, rt |
ii. Orkahn (VH18-119-0005) suff, 164cm, prt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Drumland's Bee-Thingy (VH23-119-0005) suff, 163cm, rt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Namys Mariana (VH23-119-0013) suff, 162cm, prt |
ei. Brunner's Callahan (VH23-119-0001) suff, 162cm, prt |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Mariador of Lakeside (VH23-119-0003) suff, 164cm, rt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Oswald Namys (VH23-119-0016) suff, 163cm, rtii. Orkahn (VH18-119-0005) suff, 164cm, prt
Emälinja
e. Namys Mariana (VH23-119-0013) suff, 162cm, prtee. Mariador of Lakeside (VH23-119-0003) suff, 164cm, rt
Namyshill's Marylin on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.