Parfait du Bleuar (VH25-121-0072)
| Rotu | Ranskanpuoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 168 cm |
| Syntynyt | 28.07.2025, Ranska, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | http://turjake.altervista.org/kungsbacka/parfait-du-bleuar.php |
| Rekisteröity | 18.09.2025 |
| Kotitalli | Bluejump Equestrian Center (BLUE2953) |
| Kasvattajanimi | du Bleuar |
| Kasvattaja | BLEU8771, VRL-00727 |
| Omistajat | turjake (VRL-07415) |
KTK-III (69.000p), 30.11.2025, hevosktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Emile du Bleuar (VH23-121-0017) sf, 169cm, mrn |
ii. Emirat de Vaucnes (VH22-121-0015) sf, 170cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Danse Macabre (VH20-121-0006) sf, 165cm, tprn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Rosebud Clover (VH22-121-0020) sf, 163cm, rn |
ei. Ruusan (VH21-121-0031) sf, 168cm, m |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Wieness Sophie (VH21-121-0024) sf, 159cm, trn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Emile du Bleuar (VH23-121-0017) sf, 169cm, mrnii. Emirat de Vaucnes (VH22-121-0015) sf, 170cm, rn
Emälinja
e. Rosebud Clover (VH22-121-0020) sf, 163cm, rnee. Wieness Sophie (VH21-121-0024) sf, 159cm, trn
Parfait du Bleuar on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.