Opalite (VH25-121-0078)
| Rotu | Ranskanpuoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 167 cm |
| Syntynyt | 02.07.2025, Suomi, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | voikko |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://valhekuva.net/a/opalite/ |
| Rekisteröity | 08.11.2025 |
| Kotitalli | - |
| Kasvattajanimi | - |
| Kasvattaja | VRL-14677 |
| Omistajat | Inna (VRL-05322), Minda (VRL-14677) |
| i. Solemn Sarcasm xx (VH24-006-0327) xx, 167cm, rnvkkokrj |
ii. Solemn Secrecy xx (VH20-006-0073) xx, 171cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Rialta (VH13-006-0193) xx, 164cm, vkk |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Obsidienne (VH22-121-0039) sf, 170cm, vkkokrj |
ei. Obsidian Crucifix xx (VH18-006-0249) xx, 171cm, vkkokrj |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Bellevué (VH17-121-0043) sf, 165cm, rnkm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Solemn Sarcasm xx (VH24-006-0327) xx, 167cm, rnvkkokrjii. Solemn Secrecy xx (VH20-006-0073) xx, 171cm
Emälinja
e. Obsidienne (VH22-121-0039) sf, 170cm, vkkokrjee. Bellevué (VH17-121-0043) sf, 165cm, rnkm
Opalite on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.