Thumeka Namys (VH25-190-0004)
| Rotu | Buurinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 152 cm |
| Syntynyt | 20.05.2025, Espanja, yli 8v |
| Väri | mustankimo |
| Painotus | askellajiratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/thumekanamys.php |
| Rekisteröity | 04.09.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Zukisani (VH24-190-0009) buur, 150cm, rn |
ii. Manqopa (VH24-190-0007) buur, 157cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Nonkonzo (VH24-190-0004) buur, 145cm, rt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Thozama (VH24-190-0008) buur, 155cm, mkm |
ei. Gijimani (VH24-190-0006) buur, 153cm, mkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Thembeka (VH24-190-0005) buur, 156cm, rn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Zukisani (VH24-190-0009) buur, 150cm, rnii. Manqopa (VH24-190-0007) buur, 157cm, rn
Emälinja
e. Thozama (VH24-190-0008) buur, 155cm, mkmee. Thembeka (VH24-190-0005) buur, 156cm, rn
Thumeka Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.