Drama du Vent Z (VH25-272-0199)
| Rotu | Zangersheide |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 167 cm |
| Syntynyt | 01.09.2025, Belgia, yli 8v |
| Väri | rautiaankimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | http://kida.altervista.org/azur/h/drama.php |
| Rekisteröity | 24.09.2025 |
| Kotitalli | Haras du Vent d'Azur (VDA4343) |
| Kasvattajanimi | du Vent |
| Kasvattaja | VDA4343, VRL-08368 |
| Omistajat | Kida (VRL-08368) |
EV-II (29.000p), 31.10.2025, EV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Dagslys Daniel (VH24-077-0006) dwb, 170cm, rnkm |
ii. Dust N' Flight (VH21-011-0215) hann, 169cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Clementina Bones (VH21-044-0050) holst, 170cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Chihiro du Vent Z (VH25-272-0007) Z, 165cm, rt |
ei. Comme Si (VH20-076-0016) bwp, 169cm, mrn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Ghibli du Feu Z (VH24-272-0054) Z, 160cm, rt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Dagslys Daniel (VH24-077-0006) dwb, 170cm, rnkmii. Dust N' Flight (VH21-011-0215) hann, 169cm
Emälinja
e. Chihiro du Vent Z (VH25-272-0007) Z, 165cm, rtee. Ghibli du Feu Z (VH24-272-0054) Z, 160cm, rt
Drama du Vent Z on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.