Hishma al Namys ox (VH26-003-0098)
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 154 cm |
| Syntynyt | 02.01.2026, Espanja, 6 vuotta |
| Väri | musta |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/hishmaalnamysox.php |
| Rekisteröity | 05.03.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | al Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Faaid al Namys ox (VH24-003-0076) ox, 157cm, m |
ii. Fayyad el-Turay ox (VH23-003-0273) ox, 151cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Nawar ox (VH23-003-0069) ox, 158cm, trt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Hujja al Namys ox (VH24-003-0131) ox, 153cm, m |
ei. Raafi el-Sabir ox (VH23-003-0274) ox, 150cm, rt |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Fakeeha al-Shahin ox (VH23-003-0275) ox, 153cm, mkm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Faaid al Namys ox (VH24-003-0076) ox, 157cm, mii. Fayyad el-Turay ox (VH23-003-0273) ox, 151cm, rn
Emälinja
e. Hujja al Namys ox (VH24-003-0131) ox, 153cm, mee. Fakeeha al-Shahin ox (VH23-003-0275) ox, 153cm, mkm
Hishma al Namys ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.