Raadiya al Namys ox (VH26-003-0105)
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 153 cm |
| Syntynyt | 05.01.2026, Espanja, 6 vuotta |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/raadiyaalnamysox.php |
| Rekisteröity | 05.03.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | al Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Hafoor al Namys ox (VH24-003-0065) ox, 150cm, rn |
ii. Haswain ox (VH23-003-0067) ox, 149cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Ibtisaama ox (VH24-003-0018) ox, 151cm, mkm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Rameesha al Sala ox (VH25-003-0265) ox, 154cm, rtkm |
ei. Djávol ox (VH25-003-0209) ox, 156cm, prt |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Raashida ox (VH25-003-0196) ox, 153cm, rtkm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Hafoor al Namys ox (VH24-003-0065) ox, 150cm, rnii. Haswain ox (VH23-003-0067) ox, 149cm, rn
Emälinja
e. Rameesha al Sala ox (VH25-003-0265) ox, 154cm, rtkmee. Raashida ox (VH25-003-0196) ox, 153cm, rtkm
Raadiya al Namys ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.