Zayyaan al Namys ox (VH26-003-0141)
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 153 cm |
| Syntynyt | 17.01.2026, Espanja, 6 vuotta |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/zayyaanalnamysox.php |
| Rekisteröity | 08.03.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | al Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Zainuddeen al Namys ox (VH24-003-0163) ox, 153cm, rnkm |
ii. Zimbabwe al Karma ox (VH23-003-0049) ox, 151cm, rnkm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Meisa al Karma ox (VH24-003-0013) ox, 153cm, m |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Bica al Namys ox (VH24-003-0105) ox, 155cm, rn |
ei. Irfaan al Namys ox (VH23-003-0207) ox, 154cm, rt |
eii. Issa ox (VH23-003-0073) ox, 156cm, vprt |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Bashira II ox (VH23-003-0070) ox, 149cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Bita al Karma ox (VH24-003-0015) ox, 154cm, trn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Zainuddeen al Namys ox (VH24-003-0163) ox, 153cm, rnkmii. Zimbabwe al Karma ox (VH23-003-0049) ox, 151cm, rnkm
Emälinja
e. Bica al Namys ox (VH24-003-0105) ox, 155cm, rnee. Bita al Karma ox (VH24-003-0015) ox, 154cm, trn
Zayyaan al Namys ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.