Mubeena al Namys ox (VH26-003-0146)
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 155 cm |
| Syntynyt | 19.01.2026, Espanja, 5 vuotta |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/mubeenaalnamysox.php |
| Rekisteröity | 09.03.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | al Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Baheej al Namys ox (VH24-003-0055) ox, 155cm, rn |
ii. MJA Abd al-Rashid (VH18-003-0094) ox, 154cm, rt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. MJA Rhana Jasima ox (VH11-003-0409) ox, 153cm, rt |
iiei. Naheeb Ali (VH06-003-5371) ox, 151cm, rn |
|
| iiee. Khal Haz Peanut (VH05-003-1633) ox, 151cm, prt |
ie. Benita al Namys ox (VH23-003-0167) ox, 155cm, rn |
iei. Omran al Namys ox (VH21-003-0094) ox, 152cm, rn |
ieii. Oscuro ox (VH14-003-0007) ox, 152cm, m |
| ieie. Dakhm Mustaqill ox (VH18-003-0144) ox, 151cm, rtkm |
iee. Benza al Karma ox (VH23-003-0053) ox, 153cm, prn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Meera al Namys ox (VH24-003-0113) ox, 152cm, rn |
ei. Makiir al Namys ox (VH23-003-0190) ox, 150cm, rn |
eii. Makhar al Karma ox (VH23-003-0048) ox, 151cm, rn |
eiii. Mamoun Makram (VH23-003-0123) ox, 151cm |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Dahab al Karma ox (VH23-003-0054) ox, 149cm, rnkm |
eiei. Dahwar (VH23-003-0128) ox, 151cm |
|
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Menna al Namys ox (VH22-003-0174) ox, 153cm, rn |
eei. Abd Karim al Namys ox (VH18-003-0141) ox, 153cm, rt |
eeii. Abd al Alim ox (VH14-003-0351) ox, 149cm, hpm |
| eeie. Zarif Kar ox (VH13-003-0174) ox, kkm |
eee. Meriem al Namys ox (VH18-003-0146) ox, 150cm, vrn |
eeei. Ventik ox (VH11-003-0385) ox, 150cm, tprt |
|
| eeee. Mithluk ox (VH17-003-0032) ox, 151cm, tprn |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Baheej al Namys ox (VH24-003-0055) ox, 155cm, rnii. MJA Abd al-Rashid (VH18-003-0094) ox, 154cm, rt
Emälinja
e. Meera al Namys ox (VH24-003-0113) ox, 152cm, rnee. Menna al Namys ox (VH22-003-0174) ox, 153cm, rneee. Meriem al Namys ox (VH18-003-0146) ox, 150cm, vrneeee. Mithluk ox (VH17-003-0032) ox, 151cm, tprn
Mubeena al Namys ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.