Lunas al Namys ox (VH26-003-0176)
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 151 cm |
| Syntynyt | 01.02.2026, Espanja, 5 vuotta |
| Väri | rautias |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/lunasalnamysox.php |
| Rekisteröity | 11.03.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | al Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Bakbari al Namys ox (VH24-003-0073) ox, 153cm, rn |
ii. Badr al Zafar ox (VH24-003-0003) ox, 153cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Izana ox (VH23-003-0063) ox, 151cm, rt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Lumos al Namys ox (VH24-003-0132) ox, 151cm, rt |
ei. Fayyad el-Turay ox (VH23-003-0273) ox, 151cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Lumembe ox (VH14-003-0347) ox, 152cm, prt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Bakbari al Namys ox (VH24-003-0073) ox, 153cm, rnii. Badr al Zafar ox (VH24-003-0003) ox, 153cm, rn
Emälinja
e. Lumos al Namys ox (VH24-003-0132) ox, 151cm, rtee. Lumembe ox (VH14-003-0347) ox, 152cm, prt
Lunas al Namys ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.