Ammaar al Namys ox (VH26-003-0192)
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 156 cm |
| Syntynyt | 07.02.2026, Espanja, 4 vuotta |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/ammaaralnamysox.php |
| Rekisteröity | 12.03.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | al Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Aaqil al Namys ox (VH24-003-0043) ox, 153cm, rn |
ii. Affan al Namys ox (VH23-003-0249) ox, 152cm, m |
iii. Azhar al Sharik (VH22-003-0202) ox, 152cm, mkm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. 'Abyad Ghamiq ox (VH18-003-0143) ox, 150cm, rtkm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Benza al Karma ox (VH23-003-0053) ox, 153cm, prn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Lahteeha al Namys ox (VH24-003-0071) ox, 154cm, rt |
ei. Mukhtar al Namys ox (VH24-003-0069) ox, 150cm, rt |
eii. Muntasir ox (VH23-003-0017) ox, 150cm, rt |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Khalil Sakhir Jiddaan ox (VH18-003-0145) ox, 148cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Lubina al Karma ox (VH24-003-0014) ox, 154cm, vrn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Aaqil al Namys ox (VH24-003-0043) ox, 153cm, rnii. Affan al Namys ox (VH23-003-0249) ox, 152cm, miii. Azhar al Sharik (VH22-003-0202) ox, 152cm, mkm
Emälinja
e. Lahteeha al Namys ox (VH24-003-0071) ox, 154cm, rtee. Lubina al Karma ox (VH24-003-0014) ox, 154cm, vrn
Ammaar al Namys ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.