Laqiyya al Namys ox (VH26-003-0195)
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 150 cm |
| Syntynyt | 08.02.2026, Espanja, 5 vuotta |
| Väri | rautias |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/laqiyyaalnamysox.php |
| Rekisteröity | 12.03.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | al Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Ghaazi al Namys ox (VH24-003-0062) ox, 152cm, rnkm |
ii. Khaalid al Namys ox (VH23-003-0203) ox, 156cm, rtkm |
iii. Khayri II ox (VH23-003-0065) ox, 151cm, rtkm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Najma ox (VH23-003-0064) ox, 157cm, trn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Genowefa al Namys ox (VH23-003-0201) ox, 151cm, rn |
iei. Dawud ox (VH23-003-0059) ox, 155cm, rn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Glen Olwina ox (VH23-003-0058) ox, 145cm, rn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Lumia al Namys ox (VH25-003-0216) ox, 151cm, rt |
ei. Shabir al Braqa (VH21-003-0008) ox, 153cm |
eii. Mahir Sheikh (VH18-003-0190) ox, 154cm, mkm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Khayriyya (VH18-003-0193) ox, 150cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Lumos al Namys ox (VH24-003-0132) ox, 151cm, rt |
eei. Fayyad el-Turay ox (VH23-003-0273) ox, 151cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Lumembe ox (VH14-003-0347) ox, 152cm, prt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Ghaazi al Namys ox (VH24-003-0062) ox, 152cm, rnkmii. Khaalid al Namys ox (VH23-003-0203) ox, 156cm, rtkmiii. Khayri II ox (VH23-003-0065) ox, 151cm, rtkm
Emälinja
e. Lumia al Namys ox (VH25-003-0216) ox, 151cm, rtee. Lumos al Namys ox (VH24-003-0132) ox, 151cm, rteee. Lumembe ox (VH14-003-0347) ox, 152cm, prt
Laqiyya al Namys ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.