Linnah al Namys ox (VH26-003-0208)
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 155 cm |
| Syntynyt | 12.02.2026, Espanja, 4 vuotta |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/linnahalnamysox.php |
| Rekisteröity | 15.03.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | al Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Rasheeq al Karma ox (VH25-003-0161) ox, 151cm, rn |
ii. Tuntematon ori | iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Tuntematon tamma | iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Lisbaah al Namys ox (VH24-003-0162) ox, 156cm, rn |
ei. Mus'ab al Namys ox (VH23-003-0208) ox, 157cm, prn |
eii. Maalik Mahir ox (VH23-003-0061) ox, 156cm, rn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Ramlah ox (VH23-003-0062) ox, 153cm, rt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Lubina al Karma ox (VH24-003-0014) ox, 154cm, vrn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Rasheeq al Karma ox (VH25-003-0161) ox, 151cm, rn
Emälinja
e. Lisbaah al Namys ox (VH24-003-0162) ox, 156cm, rnee. Lubina al Karma ox (VH24-003-0014) ox, 154cm, vrn
Linnah al Namys ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.