Besa al Namys ox (VH26-003-0220)
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 157 cm |
| Syntynyt | 17.02.2026, Espanja, 5 vuotta |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/besaalnamysox.php |
| Rekisteröity | 15.03.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | al Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Naazil al Karma ox (VH25-003-0160) ox, 154cm, prn |
ii. Tuntematon ori | iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Tuntematon tamma | iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Beta al Namys ox (VH24-003-0139) ox, 156cm, rn |
ei. Mus'ab al Namys ox (VH23-003-0208) ox, 157cm, prn |
eii. Maalik Mahir ox (VH23-003-0061) ox, 156cm, rn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Ramlah ox (VH23-003-0062) ox, 153cm, rt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Bita al Karma ox (VH24-003-0015) ox, 154cm, trn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Naazil al Karma ox (VH25-003-0160) ox, 154cm, prn
Emälinja
e. Beta al Namys ox (VH24-003-0139) ox, 156cm, rnee. Bita al Karma ox (VH24-003-0015) ox, 154cm, trn
Besa al Namys ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.