Razeena al Namys ox (VH26-003-0230)
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 147 cm |
| Syntynyt | 21.02.2026, Espanja, 5 vuotta |
| Väri | tummanruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/razeenaalnamysox.php |
| Rekisteröity | 16.03.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | al Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Mudrik al Namys ox (VH24-003-0173) ox, 151cm, rt |
ii. Makiir al Namys ox (VH23-003-0190) ox, 150cm, rn |
iii. Makhar al Karma ox (VH23-003-0048) ox, 151cm, rn |
iiii. Mamoun Makram (VH23-003-0123) ox, 151cm |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Dahab al Karma ox (VH23-003-0054) ox, 149cm, rnkm |
iiei. Dahwar (VH23-003-0128) ox, 151cm |
|
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Zuhra al Namys ox (VH23-003-0193) ox, 154cm, rtkm |
iei. Rasul al Namys ox (VH21-003-0096) ox, 155cm, rtkm |
ieii. Réincarné ox (VH13-003-0223) ox, 153cm, km |
| ieie. Khalasa ox (VH17-003-0030) ox, 154cm, mkm |
iee. Zaray al Namys ox (VH22-003-0171) ox, 152cm, rtkm |
ieei. Oscuro ox (VH14-003-0007) ox, 152cm, m |
|
| ieee. Zarif Kar ox (VH13-003-0174) ox, kkm |
|||
| e. Randa al Karma ox (VH25-003-0166) ox, 146cm, rn |
ei. Tuntematon ori | eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Tuntematon tamma | eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Mudrik al Namys ox (VH24-003-0173) ox, 151cm, rtii. Makiir al Namys ox (VH23-003-0190) ox, 150cm, rniii. Makhar al Karma ox (VH23-003-0048) ox, 151cm, rniiii. Mamoun Makram (VH23-003-0123) ox, 151cm
Emälinja
e. Randa al Karma ox (VH25-003-0166) ox, 146cm, rn
Razeena al Namys ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.