Sedna Yemn (VH26-006-0065)
| Rotu | Englantilainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 159 cm |
| Syntynyt | 02.01.2026, Puola, 6 vuotta |
| Väri | punaruunikko |
| Painotus | |
| Sivut | https://www.cornfield-chase.com/fernweh/sedna_yemn.php |
| Rekisteröity | 24.04.2026 |
| Kotitalli | Stall Fernweh (FERN9204) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Faye (VRL-11299) |
| i. Moustier Yemn xx (VH24-006-0269) xx, 166cm, mrn |
ii. Great Line Namys xx (VH22-006-0236) xx, 166cm, mrn |
iii. Next In Line (VH21-006-0091) xx, 167cm, mkm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Let Me See xx (VH18-006-0318) xx, 161cm, mrn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Barracuda Yemn xx (VH23-006-0245) xx, 165cm, rn |
iei. Helping Out (VH23-006-0014) xx, 171cm, rn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Pinophy xx (VH23-006-0128) xx, 160cm, rn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Kahalga Yemn xx (VH25-006-0597) xx, 163cm, rt |
ei. Vespucci Yemn xx (VH24-006-0046) xx, 164cm, trn |
eii. Bonnot xx (VH23-006-0229) xx, 159cm, rn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Hoffmania xx (VH23-006-0231) xx, 166cm, trn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Izapa Yemn xx (VH24-006-0041) xx, 163cm, rt |
eei. Harrison Toyota xx (VH23-006-0194) xx, 164cm, trn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Amina Maradea (VH23-006-0013) xx, 160cm, rt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Moustier Yemn xx (VH24-006-0269) xx, 166cm, mrnii. Great Line Namys xx (VH22-006-0236) xx, 166cm, mrniii. Next In Line (VH21-006-0091) xx, 167cm, mkm
Emälinja
e. Kahalga Yemn xx (VH25-006-0597) xx, 163cm, rtee. Izapa Yemn xx (VH24-006-0041) xx, 163cm, rteee. Amina Maradea (VH23-006-0013) xx, 160cm, rt
Sedna Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.