Breymann Wiletta (VH26-011-0020)
| Rotu | Hannoverinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 170 cm |
| Syntynyt | 10.01.2026, Saksa, 5 vuotta |
| Väri | mustanruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://mysteerimikitin.net/gabi/dmr/wiletta.php |
| Rekisteröity | 15.01.2026 |
| Kotitalli | Demure (DMR2717) |
| Kasvattajanimi | Breymann |
| Kasvattaja | BREY8693, VRL-14916 |
| Omistajat | Gabi (VRL-12080) |
EV-II (31.000p), 28.02.2026, EV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Wilhard SWA (VH20-011-0180) hann, 172cm |
ii. Wilano (VH16-011-0183) hann, 174cm, rn |
iii. Wilagro (VH15-011-0359) hann, 171cm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Ballade (VH12-011-0206) hann, 168cm, rt |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Silbers Cactus (VH18-011-0191) hann, 166cm, rt |
iei. Cola (VH17-011-0216) hann, 164cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Kiwi (VH17-011-0153) hann, 168cm, rn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Drurybridge Ricotta (VH25-011-0037) hann, 170cm, rn |
ei. Drurybridge Raccoon (VH24-011-0329) hann, 170cm, trn |
eii. Razzle-dazzle (VH21-011-0386) hann, 169cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Brûtlouft (VH24-011-0145) hann, 169cm, m |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Pauwau Griselda (VH24-011-0150) hann, 169cm, rn |
eei. Gentleheart (VH20-011-0266) hann, 169cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. She-Devil (VH21-011-0258) hann, 167cm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Wilhard SWA (VH20-011-0180) hann, 172cmii. Wilano (VH16-011-0183) hann, 174cm, rniii. Wilagro (VH15-011-0359) hann, 171cm
Emälinja
e. Drurybridge Ricotta (VH25-011-0037) hann, 170cm, rnee. Pauwau Griselda (VH24-011-0150) hann, 169cm, rneee. She-Devil (VH21-011-0258) hann, 167cm
Breymann Wiletta on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.