Wisteria HMS (VH26-012-0055)
| Rotu | Hollanninpuoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 168 cm |
| Syntynyt | 02.02.2026, Alankomaat, 4 vuotta |
| Väri | voikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://helmililja.net/merveilles/wisteria-hms |
| Rekisteröity | 01.05.2026 |
| Kotitalli | Haras de Merveilles (MERV8329) |
| Kasvattajanimi | HMS |
| Kasvattaja | HARS3691, VRL-10961 |
| Omistajat | Scrolls (VRL-15233) |
| i. Winston HMS (VH18-012-0281) kwpn, 168cm, vkk |
ii. WW Windholm (VH13-012-0021) kwpn, 170cm, cre |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Caramella (VH16-012-0429) kwpn, 163cm, rn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Madeline HMS (VH18-012-0284) kwpn, 167cm, mkm |
ei. Artemon Z (VH18-272-0042) Z, 167cm, m |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Unique Flaws (VH16-012-0430) kwpn, 167cm, km |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Winston HMS (VH18-012-0281) kwpn, 168cm, vkkii. WW Windholm (VH13-012-0021) kwpn, 170cm, cre
Emälinja
e. Madeline HMS (VH18-012-0284) kwpn, 167cm, mkmee. Unique Flaws (VH16-012-0430) kwpn, 167cm, km
Wisteria HMS on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.