Kotipihan Rasvapalo (VH26-018-0002)
| Rotu | Suomenhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 162 cm |
| Syntynyt | 08.08.2025, Suomi, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | voikko |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://kellolehto.net/hg/Rasse.php |
| Rekisteröity | 03.01.2026 |
| Kotitalli | Hemgård (HEM9521) |
| Kasvattajanimi | Kotipihan |
| Kasvattaja | HEM9521, VRL-03669 |
| Omistajat | Jaana K. (VRL-03669) |
| i. Palovammoja Pakkasesta (VH21-018-0232) sh, 166cm, tprt |
ii. Roudasta Rospuuttoon (VH19-018-1059) sh, 157cm, prn |
iii. Varkain Vihitty (VH19-018-0431) sh, 171cm, rtpäis |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Rostovin Ruusu (VH19-018-1058) sh, 154cm, prn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Pilveätär (VH18-018-1008) sh, 163cm, vrt |
iei. Pilvipärske (VH18-018-0405) sh, 152cm, rtkm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Leijonajumalatar (VH18-018-0982) sh, 155cm, prt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Kotipihan Margariinimymmeli (VH24-018-0291) sh, 157cm, vkk |
ei. Kuusniemen Voinipsu (VH17-018-0597) sh, 158cm, vkk |
eii. Voituuve (VH16-018-2751) sh, 159cm, vkk |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Voimuumi (VH16-018-2473) sh, 156cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Kotipihan Suukonkiertäjä (VH23-018-0937) sh, 158cm, trn |
eei. Puukkosuukko (VH18-018-1079) sh, 156cm, prn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Kuunsiirappi (VH16-018-2033) sh, 163cm, rn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Palovammoja Pakkasesta (VH21-018-0232) sh, 166cm, tprtii. Roudasta Rospuuttoon (VH19-018-1059) sh, 157cm, prniii. Varkain Vihitty (VH19-018-0431) sh, 171cm, rtpäis
Emälinja
e. Kotipihan Margariinimymmeli (VH24-018-0291) sh, 157cm, vkkee. Kotipihan Suukonkiertäjä (VH23-018-0937) sh, 158cm, trneee. Kuunsiirappi (VH16-018-2033) sh, 163cm, rn
Kotipihan Rasvapalo on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.