Kotipihan Rasva-Rane (VH26-018-0100)
| Rotu | Suomenhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 159 cm |
| Syntynyt | 20.02.2026, Suomi, 4 vuotta |
| Väri | musta |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://rebely.altervista.org/kapina/orit/kotipihanrasvarane.html |
| Rekisteröity | 24.02.2026 |
| Kotitalli | Kapinan Suomenhevoset (KAPI6240) |
| Kasvattajanimi | Kotipihan |
| Kasvattaja | HEM9521, VRL-03669 |
| Omistajat | rebely (VRL-09009) |
| i. Kotipihan Ventti-Ville (VH23-018-0939) sh, 160cm, m |
ii. Mustasuon Shottiruletti (VH19-018-0517) sh, 156cm |
iii. Shokkihoito (VH14-018-1433) sh, 161cm, m |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Halipula (VH14-018-1419) sh, 149cm, trt |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Koistilan Virva (VH15-018-0381) sh, 149cm, mkm |
iei. Karmava (VH05-018-8842) sh, 150cm, km |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Virili (VH13-018-1315) sh, 152cm, m |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Kotipihan Margariinimymmeli (VH24-018-0291) sh, 157cm, vkk |
ei. Kuusniemen Voinipsu (VH17-018-0597) sh, 158cm, vkk |
eii. Voituuve (VH16-018-2751) sh, 159cm, vkk |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Voimuumi (VH16-018-2473) sh, 156cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Kotipihan Suukonkiertäjä (VH23-018-0937) sh, 158cm, trn |
eei. Puukkosuukko (VH18-018-1079) sh, 156cm, prn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Kuunsiirappi (VH16-018-2033) sh, 163cm, rn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Kotipihan Ventti-Ville (VH23-018-0939) sh, 160cm, mii. Mustasuon Shottiruletti (VH19-018-0517) sh, 156cmiii. Shokkihoito (VH14-018-1433) sh, 161cm, m
Emälinja
e. Kotipihan Margariinimymmeli (VH24-018-0291) sh, 157cm, vkkee. Kotipihan Suukonkiertäjä (VH23-018-0937) sh, 158cm, trneee. Kuunsiirappi (VH16-018-2033) sh, 163cm, rn
Kotipihan Rasva-Rane on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.