Feed The Alligators NMH (VH26-019-0035)
| Rotu | Tennesseenwalker |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 161 cm |
| Syntynyt | 27.01.2026, Espanja, 5 vuotta |
| Väri | musta |
| Painotus | askellajiratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/feedthealligatorsnmh.php |
| Rekisteröity | 10.04.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | NMH |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. See You Later Alligator NMH (VH25-019-0009) twh, 160cm, m |
ii. Great As A Crocodile (VH23-019-0100) twh, 161cm, m |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Fazenda Santa Ines (VH23-019-0099) twh, 157cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Manganic Namys (VH25-019-0004) twh, 158cm, prt |
ei. Knocking Demon (VH24-019-0067) twh, 156cm, rt |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Macaronic (VH24-019-0002) twh, 157cm, rn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. See You Later Alligator NMH (VH25-019-0009) twh, 160cm, mii. Great As A Crocodile (VH23-019-0100) twh, 161cm, m
Emälinja
e. Manganic Namys (VH25-019-0004) twh, 158cm, prtee. Macaronic (VH24-019-0002) twh, 157cm, rn
Feed The Alligators NMH on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.