Asked Questions NMH (VH26-019-0037)
| Rotu | Tennesseenwalker |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 158 cm |
| Syntynyt | 29.01.2026, Espanja, 5 vuotta |
| Väri | samppanjanruunikko |
| Painotus | askellajiratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/askedquestionsnmh.php |
| Rekisteröity | 10.04.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | NMH |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Namys Can't Be Asked (VH18-019-0023) twh, 159cm, acha |
ii. Golden Moon Ion (VH15-019-0038) twh, 160cm, clcha |
iii. Cash and Goods GA (VH14-019-0017) twh, 168cm, acha |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Ladybird In Moon GA (VH14-019-0020) twh, 150cm, mkrj |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Can't Be Unseen DLHS (VH17-019-0019) twh, 156cm, rt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Da Ba Dee Glow (VH25-019-0136) twh, 158cm |
ei. Turning In Grave Glow (VH22-019-0004) twh, 161cm |
eii. Stairway To Grave (VH20-019-0065) twh, 160cm, acha |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Buttercup (VH17-019-0024) twh, 163cm, vrt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Bam Bam Bidam Glow (VH24-019-0072) twh, 157cm, mkrj |
eei. Bam Bam Bailey (VH21-019-0072) twh, 156cm, mkrj |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Wonderful Years (VH22-019-0049) twh, 150cm, rt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Namys Can't Be Asked (VH18-019-0023) twh, 159cm, achaii. Golden Moon Ion (VH15-019-0038) twh, 160cm, clchaiii. Cash and Goods GA (VH14-019-0017) twh, 168cm, acha
Emälinja
e. Da Ba Dee Glow (VH25-019-0136) twh, 158cmee. Bam Bam Bidam Glow (VH24-019-0072) twh, 157cm, mkrjeee. Wonderful Years (VH22-019-0049) twh, 150cm, rt
Asked Questions NMH on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.