Can't Be Tamed NMH (VH26-019-0039)
| Rotu | Tennesseenwalker |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 158 cm |
| Syntynyt | 31.01.2026, Espanja, 5 vuotta |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | askellajiratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/cantbetamednmh.php |
| Rekisteröity | 10.04.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | NMH |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Prima Uomo Glow (VH25-019-0135) twh, 156cm, rn |
ii. Sannazaro Glow (VH20-019-0079) twh, 156cm, rn |
iii. No Action (VH20-019-0068) twh, 158cm, rnkrj |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Savaronola (VH20-019-0032) twh, 154cm, rn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Primadonna Glow (VH22-019-0005) twh, 157cm, m |
iei. Behind The Scenes (VH20-019-0066) twh, 163cm, vm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. So Called High Class (VH20-019-0073) twh, 156cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Can't Be Touched NMH (VH25-019-0007) twh, 161cm, clcha |
ei. Ramya Toyland (VH15-019-0015) twh, 160cm, clcha |
eii. Re!Appear West (VH14-019-0025) twh |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Salara Lego Soldier (VH14-019-0035) twh |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Can't Be Unseen DLHS (VH17-019-0019) twh, 156cm, rt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Prima Uomo Glow (VH25-019-0135) twh, 156cm, rnii. Sannazaro Glow (VH20-019-0079) twh, 156cm, rniii. No Action (VH20-019-0068) twh, 158cm, rnkrj
Emälinja
e. Can't Be Touched NMH (VH25-019-0007) twh, 161cm, clchaee. Can't Be Unseen DLHS (VH17-019-0019) twh, 156cm, rt
Can't Be Tamed NMH on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.