Stop Being Monkey NMH (VH26-019-0041)
| Rotu | Tennesseenwalker |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 154 cm |
| Syntynyt | 21.02.2026, Espanja, 5 vuotta |
| Väri | rautias |
| Painotus | askellajiratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/stopbeingmonkeynmh.php |
| Rekisteröity | 11.04.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | NMH |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Congratulate Namys (VH25-019-0008) twh, 155cm |
ii. Absquatulate (VH24-019-0001) twh, 158cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Taradiddle (VH24-019-0003) twh, 154cm, rnvkk |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Me Monkey Namys (VH25-019-0010) twh, 157cm, rt |
ei. Great As A Crocodile (VH23-019-0100) twh, 161cm, m |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. You Banana (VH24-019-0070) twh, 154cm, vrt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Congratulate Namys (VH25-019-0008) twh, 155cmii. Absquatulate (VH24-019-0001) twh, 158cm
Emälinja
e. Me Monkey Namys (VH25-019-0010) twh, 157cm, rtee. You Banana (VH24-019-0070) twh, 154cm, vrt
Stop Being Monkey NMH on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.