Inner Demons NMH (VH26-019-0042)
| Rotu | Tennesseenwalker |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 159 cm |
| Syntynyt | 22.02.2026, Espanja, 5 vuotta |
| Väri | ruunivoikko |
| Painotus | askellajiratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/innerdemonsnmh.php |
| Rekisteröity | 11.04.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | NMH |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Demon Slayer NMH (VH25-019-0011) twh, 159cm, rt |
ii. Knocking Demon (VH24-019-0067) twh, 156cm, rt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. War Room (VH24-019-0069) twh, 156cm, mvkk |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Twiddle Namys (VH25-019-0005) twh, 156cm, pe |
ei. Royal To Me (VH24-019-0068) twh, 161cm, vkk |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Taradiddle (VH24-019-0003) twh, 154cm, rnvkk |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Demon Slayer NMH (VH25-019-0011) twh, 159cm, rtii. Knocking Demon (VH24-019-0067) twh, 156cm, rt
Emälinja
e. Twiddle Namys (VH25-019-0005) twh, 156cm, peee. Taradiddle (VH24-019-0003) twh, 154cm, rnvkk
Inner Demons NMH on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.