No Golden Glow (VH26-019-0049)
| Rotu | Tennesseenwalker |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 159 cm |
| Syntynyt | 06.10.2024, yli 8v |
| Väri | ruunivoikko |
| Painotus | askellajiratsastus |
| Sivut | https://www.cornfield-chase.com/cedarwyn/no_golden_glow.php |
| Rekisteröity | 22.05.2026 |
| Kotitalli | Cedarwyn Acres (CWA9281) |
| Kasvattajanimi | Glow |
| Kasvattaja | GLDL5792, VRL-05704 |
| Omistajat | Faye (VRL-11299) |
| i. Goldenmosa Glow (VH22-019-0010) twh, 158cm, vkk |
ii. Hazard's Goldenrod (VH17-019-0103) twh, 159cm, vkk |
iii. Gold Eagle (VH15-019-0060) twh, 160cm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Lynn's Legacy (VH15-019-0059) twh, 153cm, prn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Sunset Ballade Glow (VH20-019-0081) twh, 157cm, rt |
iei. Balloonballade (VH20-019-0069) twh, 165cm, rt |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Autumn Sun (VH17-019-0020) twh, 153cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Turning Tiaras Glow (VH24-019-0075) twh, 158cm, rn |
ei. Turning In Grave Glow (VH22-019-0004) twh, 161cm |
eii. Stairway To Grave (VH20-019-0065) twh, 160cm, acha |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Buttercup (VH17-019-0024) twh, 163cm, vrt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Primadonna Glow (VH22-019-0005) twh, 157cm, m |
eei. Behind The Scenes (VH20-019-0066) twh, 163cm, vm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. So Called High Class (VH20-019-0073) twh, 156cm, rt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Goldenmosa Glow (VH22-019-0010) twh, 158cm, vkkii. Hazard's Goldenrod (VH17-019-0103) twh, 159cm, vkkiii. Gold Eagle (VH15-019-0060) twh, 160cm
Emälinja
e. Turning Tiaras Glow (VH24-019-0075) twh, 158cm, rnee. Primadonna Glow (VH22-019-0005) twh, 157cm, meee. So Called High Class (VH20-019-0073) twh, 156cm, rt
No Golden Glow on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.