Herlinde Ahf (VH26-021-0004)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 166 cm |
| Syntynyt | 30.11.2025, Saksa, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | tummanpunaruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://hehkulintu.net/ahf/herlinde.php |
| Rekisteröity | 06.01.2026 |
| Kotitalli | Gestüt Ahlershof (AHF1381) |
| Kasvattajanimi | Ahf |
| Kasvattaja | AHF1381 |
| Omistajat | leah (VRL-11523) |
| i. Noetian NON (VH13-021-0136) trak, 168cm, trn |
ii. Nefertum (VH12-021-0338) trak, 172cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Nephritic (VH12-021-0331) trak, 166cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Hesbaye Ahf (VH22-021-0107) trak, 165cm, prn |
ei. Conradiner (VH21-021-0171) trak, 171cm, trn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Hedwiga (VH21-021-0170) trak, 162cm, mrn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Noetian NON (VH13-021-0136) trak, 168cm, trnii. Nefertum (VH12-021-0338) trak, 172cm
Emälinja
e. Hesbaye Ahf (VH22-021-0107) trak, 165cm, prnee. Hedwiga (VH21-021-0170) trak, 162cm, mrn
Herlinde Ahf on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.