Altair Yemn (VH26-021-0023)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 166 cm |
| Syntynyt | 03.01.2026, Puola, 6 vuotta |
| Väri | rautiaankimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/altairyemn.php |
| Rekisteröity | 04.02.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Battam Yemn (VH25-021-0261) trak, 165cm, rt |
ii. Paracas Yemn (VH24-021-0032) trak, 169cm, m |
iii. Genesius (VH21-021-0210) trak, 169cm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Cascadian (VH22-021-0221) trak, 167cm, rn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Quivira Yemn (VH24-021-0176) trak, 163cm, rt |
iei. Sommernachts Tango (VH24-021-0175) trak, 169cm, rt |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Vervatonka (VH23-021-0009) trak, 160cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Namant Yemn (VH24-021-0185) trak, 166cm, rnkm |
ei. Rowandell Sidoro (VH23-021-0282) trak, 168cm, rnkm |
eii. Aserdahl (VH22-021-0003) trak, 169cm, rtkm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Schneewittchen (VH20-021-0024) trak, 165cm, rnkm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Afterlife Yemn (VH23-021-0122) trak, 165cm, rnkm |
eei. Schäffer Reim (VH22-021-0007) trak, 162cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Betty v. Deserect (VH23-021-0010) trak, 165cm, vkkkm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Battam Yemn (VH25-021-0261) trak, 165cm, rtii. Paracas Yemn (VH24-021-0032) trak, 169cm, miii. Genesius (VH21-021-0210) trak, 169cm
Emälinja
e. Namant Yemn (VH24-021-0185) trak, 166cm, rnkmee. Afterlife Yemn (VH23-021-0122) trak, 165cm, rnkmeee. Betty v. Deserect (VH23-021-0010) trak, 165cm, vkkkm
Altair Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.