Aistra SWA (VH26-021-0091)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 164 cm |
| Syntynyt | 17.02.2026, Saksa, yli 8v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://helmililja.net/merveilles/aistra-swa |
| Rekisteröity | 19.04.2026 |
| Kotitalli | Haras de Merveilles (MERV8329) |
| Kasvattajanimi | SWA |
| Kasvattaja | KING0553, VRL-00727 |
| Omistajat | Scrolls (VRL-15233) |
| i. Kingston Jetlag (VH24-021-0198) trak, 166cm, rn |
ii. Ayden HRW (VH04-090-5811) a-trak |
iii. All In The Name Off xx (VH03-006-8666) xx, 162cm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Renaissance (VH04-021-3778) trak |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Junecode (VH06-006-2776) xx, 166cm |
iei. Armani Code xx (VH02-006-8509) xx, 170cm, rn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Candy xx (VH01-006-7949) xx |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Aisla SWA (VH13-021-0467) trak, 164cm, rn |
ei. U-Ground Cirrus (VH12-021-0399) trak |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Cweden (VH12-021-0221) trak |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Aïsha (VH11-021-0191) trak, 152cm, rn |
eei. Akeem ox (VH04-003-6590) ox, 153cm, km |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Pepita II (VH11-021-0194) trak, 160cm, rt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Kingston Jetlag (VH24-021-0198) trak, 166cm, rnii. Ayden HRW (VH04-090-5811) a-trakiii. All In The Name Off xx (VH03-006-8666) xx, 162cm
Emälinja
e. Aisla SWA (VH13-021-0467) trak, 164cm, rnee. Aïsha (VH11-021-0191) trak, 152cm, rneee. Pepita II (VH11-021-0194) trak, 160cm, rt
Aistra SWA on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.