Nalbina Namys (VH26-021-0102)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 169 cm |
| Syntynyt | 06.01.2026, Espanja, 6 vuotta |
| Väri | rautias |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/nalbinanamys.php |
| Rekisteröity | 04.05.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Azim Steppe Namys (VH25-021-0081) trak, 170cm, rn |
ii. Rowena's Gobbledygook (VH23-021-0364) trak, 168cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Aerieel (VH20-021-0107) trak, 170cm, prn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Nuwanda von Sala (VH25-021-0207) trak, 167cm, rt |
ei. Sycamore xx (VH25-006-0440) xx, 167cm, trn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Nekalta Mergina (VH25-021-0169) trak, 166cm, mksrt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Azim Steppe Namys (VH25-021-0081) trak, 170cm, rnii. Rowena's Gobbledygook (VH23-021-0364) trak, 168cm, rn
Emälinja
e. Nuwanda von Sala (VH25-021-0207) trak, 167cm, rtee. Nekalta Mergina (VH25-021-0169) trak, 166cm, mksrt
Nalbina Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.