Vernon Namys (VH26-021-0132)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 166 cm |
| Syntynyt | 06.02.2026, Espanja, 5 vuotta |
| Väri | vaaleanruunikko |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/vernonnamys.php |
| Rekisteröity | 12.05.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. What Jimmy DId NMH xx (VH25-006-0542) xx, 163cm, vrn |
ii. What Jimmy Saw xx (VH25-006-0424) xx, 165cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Face Your Fear xx (VH25-006-0427) xx, 162cm, rnkm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Veilstone Namys (VH25-021-0082) trak, 168cm, rn |
ei. Rowena's Gobbledygook (VH23-021-0364) trak, 168cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Viridian (VH23-021-0345) trak, 167cm, rn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. What Jimmy DId NMH xx (VH25-006-0542) xx, 163cm, vrnii. What Jimmy Saw xx (VH25-006-0424) xx, 165cm, rn
Emälinja
e. Veilstone Namys (VH25-021-0082) trak, 168cm, rnee. Viridian (VH23-021-0345) trak, 167cm, rn
Vernon Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.