Odessa Namys (VH26-021-0133)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 165 cm |
| Syntynyt | 07.02.2026, Espanja, 5 vuotta |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/odessanamys.php |
| Rekisteröity | 12.05.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Amarok Namys (VH25-021-0181) trak, 168cm, rn |
ii. Skinwalker 66 (VH21-021-0001) trak, 166cm, rn |
iii. Sinister Soul (VH20-021-0053) trak, 168cm, mrn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Zephrine (VH16-021-0194) trak, 164cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Abysteel Namys (VH25-021-0067) trak, 169cm, rn |
iei. Eoin's Bumfuzzle (VH23-021-0365) trak, 165cm, rtkm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Aerieel (VH20-021-0107) trak, 170cm, prn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Opelika Namys (VH25-021-0075) trak, 163cm, rn |
ei. Keizer von Lavendel (VH23-021-0181) trak, 164cm, rn |
eii. Vegas (VH23-021-0139) trak, 169cm, rt |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Kleeblatt (VH23-021-0121) trak, 162cm, trn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. One Shot (VH14-006-0534) xx, 162cm, trn |
eei. Broadcast Blues (VH14-006-0197) xx, 165cm, m |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. One-Two-Cha (VH14-006-0195) xx, 160cm, rnvkkokrj |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Amarok Namys (VH25-021-0181) trak, 168cm, rnii. Skinwalker 66 (VH21-021-0001) trak, 166cm, rniii. Sinister Soul (VH20-021-0053) trak, 168cm, mrn
Emälinja
e. Opelika Namys (VH25-021-0075) trak, 163cm, rnee. One Shot (VH14-006-0534) xx, 162cm, trneee. One-Two-Cha (VH14-006-0195) xx, 160cm, rnvkkokrj
Odessa Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.