Noelene Namys (VH26-021-0137)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 163 cm |
| Syntynyt | 11.02.2026, Espanja, 5 vuotta |
| Väri | rautias |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/noelenenamys.php |
| Rekisteröity | 12.05.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Namys Albrechtii (VH24-021-0246) trak, 158cm, trn |
ii. Tuntematon ori | iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Azalea Namys x (VH24-034-0020) x, 155cm, prt |
iei. Amin al Karma ox (VH24-003-0005) ox, 152cm, trn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Vermillion Karma x (VH23-034-0067) x, 156cm, rtkm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Noéline v. Helmwald (VH25-021-0050) trak, 168cm, rt |
ei. Lorenzo v. Helmwald (VH22-021-0186) trak, 167cm |
eii. Intermezzo (VH16-021-0343) trak, 166cm |
eiii. Rosenhof Santo (VH16-021-0086) trak, 168cm, mrn |
| eiie. Ketun Idette (VH15-021-0636) trak |
eie. Helmwald Love Affair (VH22-021-0121) trak, 165cm |
eiei. Valero v. Helmwald (VH21-021-0066) trak, 167cm |
|
| eiee. Empyrean Lover's Riddle (VH22-021-0058) trak, 166cm |
ee. Nadiya v. Helmwald (VH21-021-0067) trak, 167cm |
eei. Chelmsford Damien (VH18-021-0053) trak, 166cm |
eeii. Chelmsford B. Barnes (VH16-021-0372) trak, 165cm, trn |
| eeie. Chelmsford Daisie (VH16-021-0417) trak, 164cm, rn |
eee. Napue v. Helmwald (VH17-021-0309) trak, 168cm |
eeei. Waldimperium (VH17-021-0153) trak, 165cm |
|
| eeee. Nalayen NON (VH17-021-0124) trak, 168cm |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Namys Albrechtii (VH24-021-0246) trak, 158cm, trn
Emälinja
e. Noéline v. Helmwald (VH25-021-0050) trak, 168cm, rtee. Nadiya v. Helmwald (VH21-021-0067) trak, 167cmeee. Napue v. Helmwald (VH17-021-0309) trak, 168cmeeee. Nalayen NON (VH17-021-0124) trak, 168cmeeeee. Nephritic (VH12-021-0331) trak, 166cm
Noelene Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.