Llanwenarth Sweet Tooth (VH26-024-0088)
| Rotu | Welsh Mountain |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 114 cm |
| Syntynyt | 09.05.2026, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | ruunivoikonpäistärikkö |
| Painotus | |
| Sivut | https://www.ikitalvi.net/w/ponit/llanwenarthsweettooth.php |
| Rekisteröity | 12.05.2026 |
| Kotitalli | Rhyawdd Welsh Stud (RWS9549) |
| Kasvattajanimi | Llanwenarth |
| Kasvattaja | LLAN5704, VRL-14901 |
| Omistajat | josh (VRL-00139) |
| i. Llanwenarth After Eight (VH25-024-0243) wA, 113cm, rnvkkokm |
ii. Skylake Sugar Foot (VH25-024-0177) wA, 116cm, mvkkokm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Tanyweth Pancake (VH25-024-0174) wA, 111cm, vkk |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Maldwyn Magnolia (VH25-024-0281) wA, 115cm, mvkkopäis |
ei. Cefneithin Goewin (VH22-024-0181) wA, 119cm, vkkopäistkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Arthaithydd Cerridwyn (VH19-024-0078) wA, 114cm, rt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Llanwenarth After Eight (VH25-024-0243) wA, 113cm, rnvkkokmii. Skylake Sugar Foot (VH25-024-0177) wA, 116cm, mvkkokm
Emälinja
e. Maldwyn Magnolia (VH25-024-0281) wA, 115cm, mvkkopäisee. Arthaithydd Cerridwyn (VH19-024-0078) wA, 114cm, rt
Llanwenarth Sweet Tooth on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.