Glenfort Serenara (VH26-026-0078)
| Rotu | Welsh sektio D |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 147 cm |
| Syntynyt | 11.03.2026, Yhdistynyt kuningaskunta, yli 8v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://pullatiikeri.net/glenfort/h/glenfort-serenara |
| Rekisteröity | 13.04.2026 |
| Kotitalli | Glenfort Stud (GLEN8263) |
| Kasvattajanimi | Glenfort |
| Kasvattaja | GLEN8263, VRL-05196 |
| Omistajat | Kirsiina (VRL-05196) |
| i. Maldwyn Fferyll (VH23-026-0060) wD, 146cm, prn |
ii. Dweud Ffarwel (VH21-026-0019) wD, 146cm, m |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Capelafon Annwr (VH18-026-0082) wD, 146cm, rn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Glenfort Serenwen (VH25-026-0246) wD, 148cm, rn |
ei. Afrwydd Caemawr (VH14-026-0040) wD, 149cm, rt |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Llwyn Gwaharddiad (VH23-026-0011) wD, 148cm, rn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Maldwyn Fferyll (VH23-026-0060) wD, 146cm, prnii. Dweud Ffarwel (VH21-026-0019) wD, 146cm, m
Emälinja
e. Glenfort Serenwen (VH25-026-0246) wD, 148cm, rnee. Llwyn Gwaharddiad (VH23-026-0011) wD, 148cm, rn
Glenfort Serenara on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.