Knockturn Florian (VH26-029-0025)
| Rotu | Ratsuponi |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 145 cm |
| Syntynyt | 25.01.2026, Iso-Britannia, 5 vuotta |
| Väri | |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | http://kimmellys.net/rp/florian.php |
| Rekisteröity | 25.01.2026 |
| Kotitalli | Knockturn Ponies (KNOC1981) |
| Kasvattajanimi | Knockturn |
| Kasvattaja | KNOC1981, VRL-06701 |
| Omistajat | indy (VRL-06701) |
KTK-III (67.000p), 25.03.2026, poniktk
KV-II (33.000p), 20.03.2026, KV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Knockturn Saint (VH16-029-0348) rp, 147cm, rt |
ii. Alphons Nero (VH13-029-0408) rp, 147cm, mrn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Killaloe Venus (VH13-029-0258) rp, 147cm, prn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Knockturn Passion Delight (VH24-029-0188) rp, 142cm |
ei. Scolebridge Country Charm (VH24-029-0048) rp, 139cm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Bromsgrove Aloha Passiana (VH15-029-0533) rp, 146cm, trn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Knockturn Saint (VH16-029-0348) rp, 147cm, rtii. Alphons Nero (VH13-029-0408) rp, 147cm, mrn
Emälinja
e. Knockturn Passion Delight (VH24-029-0188) rp, 142cmee. Bromsgrove Aloha Passiana (VH15-029-0533) rp, 146cm, trn
Knockturn Florian on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.