Hemgård Nimue (VH26-031-0024)
| Rotu | Suomalainen puoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 166 cm |
| Syntynyt | 10.12.2025, Suomi, 5 vuotta |
| Väri | rautias |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://rebely.altervista.org/tammat/hemgardnimue.php |
| Rekisteröity | 19.01.2026 |
| Kotitalli | Rebellion (REBL9281) |
| Kasvattajanimi | Hemgård |
| Kasvattaja | HEM9521, VRL-03669 |
| Omistajat | rebely (VRL-09009) |
EV-II (32.000p), 28.02.2026, EV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Pauwau Smuggler (VH23-044-0178) holst, 170cm, rn |
ii. Sidewalk Psychic (VH23-044-0078) holst, 169cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Heatherbourne Bluebird (VH23-044-0079) holst, 166cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Hemgård Titania (VH24-031-0170) fwb, 164cm, rt |
ei. Bukowski (VH23-044-0048) holst, 165cm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Actinium (VH21-012-0053) kwpn, 165cm, mrn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Pauwau Smuggler (VH23-044-0178) holst, 170cm, rnii. Sidewalk Psychic (VH23-044-0078) holst, 169cm
Emälinja
e. Hemgård Titania (VH24-031-0170) fwb, 164cm, rtee. Actinium (VH21-012-0053) kwpn, 165cm, mrn
Hemgård Nimue on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.