Hemgård Serendipity (VH26-031-0038)
| Rotu | Suomalainen puoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 168 cm |
| Syntynyt | 04.02.2026, Suomi, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | mustankimo |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://kellolehto.net/hg/Serena.php |
| Rekisteröity | 06.02.2026 |
| Kotitalli | Hemgård (HEM9521) |
| Kasvattajanimi | Hemgård |
| Kasvattaja | HEM9521, VRL-03669 |
| Omistajat | Jaana K. (VRL-03669) |
| i. Royal Vegas HMS (VH24-012-0079) kwpn, 170cm, mkm |
ii. Royalrain (VH15-209-0060) ish, 166cm, m |
iii. Rainmaker xx (VH14-006-0215) xx, 164cm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Bainlough Miss Lou (VH15-209-0013) ish, 164cm, m |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Vanessa HMS (VH19-012-0041) kwpn, 174cm, mkm |
iei. Marocco (VH17-012-0470) kwpn, 174cm, km |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Chiona (VH17-012-0469) kwpn, 173cm, m |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Aoife Ion (VH21-031-0264) fwb, 167cm |
ei. Aodhagan Ion (VH12-209-0004) ish, 167cm |
eii. Tuatha De Danann GA (VH12-209-0002) ish, 169cm, rn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Cristal Jewel GA (VH06-099-2330) ish, 165cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Haleine DLHS (VH18-121-0007) sf, 167cm, rn |
eei. Incaico (VH14-121-0005) sf, 167cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Halimera (VH14-121-0009) sf, 170cm, rn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Royal Vegas HMS (VH24-012-0079) kwpn, 170cm, mkmii. Royalrain (VH15-209-0060) ish, 166cm, miii. Rainmaker xx (VH14-006-0215) xx, 164cm
Emälinja
e. Aoife Ion (VH21-031-0264) fwb, 167cmee. Haleine DLHS (VH18-121-0007) sf, 167cm, rneee. Halimera (VH14-121-0009) sf, 170cm, rn
Hemgård Serendipity on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.