Kells Krust (VH26-035-0038)
| Rotu | Connemaranponi |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 143 cm |
| Syntynyt | 19.02.2015, Latvia, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | |
| Sivut | https://www.sudenmarja.org/maldwyn/h/kells.php |
| Rekisteröity | 20.03.2026 |
| Kotitalli | Maldwyn (MALD8435) |
| Kasvattajanimi | Kells (ei rekisteröity) |
| Kasvattaja | KRUS9588, VRL-11299 |
| Omistajat | Vibaja (VRL-00727) |
| i. Honeydale Citrus Tango (VH15-035-0039) conn, 145cm, rnvkkokm |
ii. Rondonia (VH13-035-0158) conn, 143cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Dunwood Cascade (VH12-035-0006) conn, 143cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Avengen Killerlily (VH14-035-0058) conn, 141cm, km |
ei. 401 Kill (VH11-035-0164) conn, 147cm, rnvkkokm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Rosaline Lilith (VH13-035-0018) conn, 144cm, km |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Honeydale Citrus Tango (VH15-035-0039) conn, 145cm, rnvkkokmii. Rondonia (VH13-035-0158) conn, 143cm
Emälinja
e. Avengen Killerlily (VH14-035-0058) conn, 141cm, kmee. Rosaline Lilith (VH13-035-0018) conn, 144cm, km
Kells Krust on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.