Glenfort Caoimhe (VH26-035-0050)
| Rotu | Connemaranponi |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 143 cm |
| Syntynyt | 01.03.2026, Yhdistynyt kuningaskunta, yli 8v |
| Väri | voikonkimo |
| Painotus | |
| Sivut | https://pullatiikeri.net/glenfort/h/glenfort-caoimhe |
| Rekisteröity | 13.04.2026 |
| Kotitalli | Glenfort Stud (GLEN8263) |
| Kasvattajanimi | Glenfort |
| Kasvattaja | GLEN8263, VRL-05196 |
| Omistajat | Kirsiina (VRL-05196) |
| i. Cahircon Krust (VH25-035-0153) conn, 140cm, rnkm |
ii. H.S. Clifder (VH12-035-0231) conn, 139cm, km |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Gormflaith Clíodhna (VH14-035-0047) conn, 141cm, km |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Hollowdale's Saoirse (VH25-035-0086) conn, 145cm, pe |
ei. Revolution of the Kingdom (VH20-035-0057) conn, 145cm, rnvkk |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Ballarney May Star (VH21-035-0089) conn, 140cm, mvkkokm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Cahircon Krust (VH25-035-0153) conn, 140cm, rnkmii. H.S. Clifder (VH12-035-0231) conn, 139cm, km
Emälinja
e. Hollowdale's Saoirse (VH25-035-0086) conn, 145cm, peee. Ballarney May Star (VH21-035-0089) conn, 140cm, mvkkokm
Glenfort Caoimhe on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.