Dinko (VH26-057-0014)
| Rotu | Haflinginhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 150 cm |
| Syntynyt | 17.06.2025, Slovenia, yli 8v |
| Väri | rautias |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/dinko.php |
| Rekisteröity | 17.03.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | - |
| Kasvattaja | |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Darko (VH26-057-0009) hafl, 150cm, rt |
ii. Drago (VH26-057-0001) hafl, 149cm, rt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Ema Mirjam (VH26-057-0008) hafl, 147cm, rt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Gordana (VH26-057-0010) hafl, 148cm, rt |
ei. Grizelj (VH26-057-0002) hafl, 148cm, rt |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Nevenka (VH26-057-0007) hafl, 151cm, rt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Darko (VH26-057-0009) hafl, 150cm, rtii. Drago (VH26-057-0001) hafl, 149cm, rt
Emälinja
e. Gordana (VH26-057-0010) hafl, 148cm, rtee. Nevenka (VH26-057-0007) hafl, 151cm, rt
Dinko on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.